ČTYŘI DÁMY S VYTŘÍBENÝM VKUSEM OTEVÍRAJÍ SVŮJ KRÁMEK

Jsme rodinná firma, která vznikla z nadšení pro tvorbu několika žen, a také díky velkorysosti a podpoře jednoho muže.

Na počátku byla naše babička, která dokázala neustálým přešíváním starého oblečení vytvářet v komunistickém Blansku modely, za které by se nemusela stydět ani Coco Chanel. Byla tu jedna z prvních, kdo šil podle Burdy, která u nás ale  tenkrát vycházela jen v němčině.

Šití je pro nás druhem sebevyjádření, jež kompenzuje rutinní činnosti spojené s péčí o naše nejbližší a nároky zaměstnání - což jistě není třeba vysvětlovat moderním ženám, kterým především je naše tvorba určena. 

Zkrátka jde o prevenci proti zblbnutí! :-D


Zakládáme si na osobitosti a originalitě všech výrobků. Nikdy neděláme stejnou věc dvakrát. Dbáme také na kvalitní zpracování po řemeslné stránce, a proto používáme výhradně prvotřídní, převážně přírodní materiály. 

Věříme, že do plodů naší práce vkládáme kus sebe samých a tím, že výrobky poskytujeme dalším lidem k zakoupení, předáváme snad především pozitivní energii dál.

To je důvod, proč tato firma vznikla. Držte nám palce!!"Styl je způsob, jak vyjádřit, jací jste, beze slov."

                                                     Rachel Zoe 

Naše filozofie: Šití s příběhem

Když tvoříme projekt přímo pro nějakého člověka, např. přikrývku nebo přehoz na pohovku, či dekorativní polštář, vycházíme vždy z toho, co o daném člověku víme. 
Zjistíme, jaké má záliby, které barvy preferuje, jaký styl se mu líbí, k jakému světonázoru se hlásí, atp. to vše máme na paměti, když vybíráme látky, když je sešíváme a nakonec když zkompletovaný výrobek prošíváme. 

Touto "meditací" o osobě, pro kterou výrobek děláme, vzniká vždy originální dílo, protože každý z nás je jedinečná "směsice" vlastností, zkušeností a postojů - a to nás baví!